HerbasVilniaus apygardos administracinis teismas

Pranešimai spaudai

Teismas panaikino sprendimus dėl neigiamo universiteto veiklos įvertinimo
2014-11-26
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal Lietuvos edukologijos universiteto skundą Studijų kokybės vertinimo centrui bei LR švietimo ir mokslo ministerijai dėl sprendimų panaikinimo, nusprendė tenkinti pareiškėjo skundą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas nagrinėja Užutrakio gyventojų ir Trakų istorinio nacionalinio parko direkcijos ginčą
2014-11-24
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti Užutrakio gatvės gyventojų skundą Trakų istorinio nacionalinio parko direkcijai dėl sprendimo, kuriuo buvo atsisakyta Direkcijai priklausančiame name registruoti viešąją įstaigą, panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – „Diena su teisėju“
2014-11-11
 

Lapkričio 11 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme „Dieną su teisėju“ praleido dvi Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentės. Jos turėjo galimybę stebėti teisėjos ir teismo pirmininkės Inos Kirkutienės darbą iš arti ir realiai pajusti, „su kuo valgoma teisėjo duona“.

Plačiau Plačiau
 
Teismas atmetė buvusio vyriausiojo komisaro skundą
2014-11-10
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs buvusio vyriausiojo komisaro, Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko Algirdo Matonio skundą Policijos departamentui dėl sprendimo atleisti jį iš vidaus tarnybos panaikinimo, konstatavo, kad savo veiksmais pažeminęs pareigūno vardą pareiškėjas atleistas pagrįstai ir teisėtai.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: Rusijos pilietis neįleistas į Lietuvos Respubliką pagrįstai
2014-11-06
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė Rusijos piliečio Aleksandro Diukovo skundą Migracijos departamentui prie LR vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinei dėl sprendimų, kurie jam atėmė galimybę atvykti į Lietuvą, panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
Teismas spręs bendrovės ir valstybės ginčą dėl žalos atlyginimo
2014-11-06
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), gavęs Europos Sąjungos Teisingumo Teismo sprendimą, atnaujino administracinės bylos nagrinėjimą pagal UAB „Baltlanta“ skundą Lietuvos valstybei, atstovaujamai Žemės ūkio ministerijos, dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: Vilniaus savivaldybė, nustatydama pašalpų mokėjimo tvarką, nepažeidė įstatymų
2014-11-04
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje prašymą ištirti dalies Vilniaus miesto savivaldybės tarybos priimto sprendimo, nustatančio socialinių pašalpų mokėjimo tvarką, teisėtumą, pripažino šį administracinį aktą teisėtu ir prašymą atmetė.

Plačiau Plačiau
 
Teismas nagrinės Lietuviškų degalinių sąjungos ir Konkurencijos tarybos ginčą
2014-10-31
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) spalio 30 d. nutartimi priėmė nagrinėti Lietuviškų degalinių sąjungos skundą LR Konkurencijos tarybai dėl įpareigojimo iš naujo atlikti tyrimą.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – atvirų durų diena
2014-10-23
 

Spalio 22 dieną Europos teisės ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos proga Vilniaus apygardos administraciniame teisme surengta atvirų durų diena, kurioje dalyvavo būrys Vilniaus universiteto Teisės fakulteto pirmakursių ir keletas Kazimiero Simonavičiaus universiteto būsimųjų teisininkų.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – Rusijos piliečio skundas dėl atsisakymo leisti atvykti į Lietuvą
2014-10-21
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti Rusijos piliečio Aleksandro Diukovo skundą Migracijos departamentui prie LR vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinei dėl sprendimų, kurie jam atėmė galimybę atvykti į Lietuvą, panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 >

GerbiamiEJI svetainės lankytojai,

sveikiname Jus apsilankius Vilniaus apygardos administracinio teismo interneto svetainėje!

TEISMO DARBO

LAIKAS:
 I-IV   8.00 -17.00
 V       8.00-15.45

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS,

SUSIPAŽINIMAS SU BYLOMIS:
 I-IV   7.30-17.00
 V       7.30-15.45

PIETŲ PERTRAUKA: 

12.00-12.45

Kontaktai

Žygimantų g. 2
01102 Vilnius
tel. (8 5) 264 8703
faks. (8 5) 264 8701
vilniaus.administracinis@teismas.lt

Duomenys kaupaimi

ir saugomi Juridinių asmenų

registre, kodas 188733964

Naujienų prenumerata

 

Teismų pranešimai

Tvarkaraščių paieška

Sprendimų paieška

teismai.lt

NTA

Apklausa

Teismų sistemos intranetas

 
Viso apsilankė:1191780Šiandien:173Dabar naršo:7