HerbasVilniaus apygardos administracinis teismas

Pranešimai spaudai

Ūkio banko kreditorių byla dėl žalos atlyginimo sustabdyta
2016-06-03
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas birželio 3 d. nutartimi sustabdė administracinės bylos pagal 13 fizinių asmenų ir uždarosios akcinės bendrovės skundą audito bendrovei „Deloitte Lietuva“ ir Lietuvos valstybei, atstovaujamai Lietuvos banko, dėl žalos, patirtos bankrutavus Ūkio bankui, atlyginimo, kol Kauno apygardos teisme bus išnagrinėta BAB Ūkio banko bankroto byla ir byla pagal BAB Ūkio banko ieškinį jo finansinių atskaitomybių auditą atlikusioms „Deloitte“ įmonių grupėms.

Plačiau Plačiau
 
Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir Viešųjų pirkimų tarnybos ginčas sustabdytas
2016-06-01
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas sustabdė administracinės bylos pagal Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros skundą Viešųjų pirkimų tarnybai (VPT) dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus, kol įsiteisės sprendimas civilinėje byloje, kurioje nagrinėjami esminiai klausimai, turėsiantys lemiamą reikšmę sprendžiant šį administracinį ginčą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: auditoriaus vardas Sigitui Babarskui panaikintas teisėtai
2016-05-31
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal buvusio UAB „Deloitte Lietuva“ auditoriaus Sigito Babarsko skundą Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybai bei Lietuvos auditorių rūmams dėl drausminės nuobaudos skyrimo ir sprendimo panaikinti auditoriaus vardą panaikinimo, atmetė jo skundą kaip nepagrįstą.

Plačiau Plačiau
 
Konkurencijos taryba turės iš naujo nagrinėti bendrovių veiksmus dėl  reklaminių teiginių teisėtumo
2016-05-31
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs Lietuvos advokatūros skundą Konkurencijos tarybai dėl atsisakymo pradėti nagrinėjimo procedūrą aiškinantis bendrovių „Nacionalinis žalos ir skolų išieškojimo centras“ ir „Tikroji turto kaina“ skleidžiamų teiginių teisėtumą, nusprendė patenkinti pareiškėjos skundą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: pareiškėjo santuoka neatitinka Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatų
2016-05-24
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal užsienio valstybės piliečio skundą Migracijos departamentui dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo išduoti pareiškėjui leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje dėl šeimos susijungimo, atmetė pareiškėjo skundą kaip nepagrįstą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas nagrinėja žemės sklypo Vilniaus centre grąžinimo buvusiems savininkams teisėtumą
2016-05-23
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) nagrinėja Generalinės prokuratūros pareiškimą Nacionalinei žemės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos bei žemės savininkams dėl sprendimų, kuriais buvo išduoti paveldėjimo teisės liudijimai, įteisinti pirkimo–pardavimo sandoriai žemės sklypams sostinės centre (Konstitucijos pr. 14A), panaikinimo ir restitucijos taikymo.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: prokuroro veiksmai buvo įvertinti  tinkamai
2016-05-18
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal Kosto Vinersko skundą Generalinei prokuratūrai dėl sprendimo pripažinti jį padarius tarnybinį pažeidimą panaikinimo, atmetė pareiškėjo skundą kaip nepagrįstą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: sostinės bendruomenės turi teisę gauti visą informaciją apie Senamiesčio aplinką
2016-05-11
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs sostinės bendruomenių ir Kultūros paveldo departamento ginčą dėl informacijos nepateikimo apie Senamiesčio specialiojo planavimo sprendinius, tenkino pareiškėjų skundą ir įpareigojo departamentą juos pateikti.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: valstybė turi atlyginti nuostolius, patirtus dėl kelionių organizatoriaus nemokumo
2016-05-09
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal 25 pareiškėjų skundą Lietuvos valstybei, atstovaujamai LR Vyriausybės ir LR ūkio ministerijos, iš dalies jį patenkino ir priteisė pareiškėjams atlyginti turtinę žalą, patirtą dėl kelionių organizatorės bendrovės „Freshtravel“ nemokumo.

Plačiau Plačiau
 
Buvusio Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje ir Vyriausybės kanceliarijos ginčas nepradėtas nagrinėti
2016-05-09
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, gavęs Audriaus Skaisčio patikslintą skundą Vyriausybės kanceliarijai dėl konkurso į Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje pareigas rezultatų panaikinimo ir įpareigojimo priimti naują sprendimą, atidėjo bylos nagrinėjimą rugpjūčio 18 d.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 >

GerbiamiEJI svetainės lankytojai,

sveikiname Jus apsilankius Vilniaus apygardos administracinio teismo interneto svetainėje!

TEISMO DARBO

LAIKAS:
 I-IV   8.00 -17.00
 V       8.00-15.45

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS:

 I-IV   7.30-17.00
 V       7.30-15.45

SUSIPAŽINIMAS SU BYLOMIS:

I-IV   8.00-17.00

V       8.00-15.45

PIETŲ PERTRAUKA: 

12.00-12.45

Kontaktai

Žygimantų g. 2
01102 Vilnius
tel. (8 5) 264 8703
faks. (8 5) 264 8701
vilniaus.administracinis@teismas.lt

Duomenys kaupaimi

ir saugomi Juridinių asmenų

registre, kodas 188733964

Naujienų prenumerata

 

Teismų pranešimai

Tvarkaraščių paieška

Sprendimų paieška

teismai.lt

NTA

Teismų sistemos intranetas

 
Viso apsilankė:2531333Šiandien:465Dabar naršo:3