HerbasVilniaus apygardos administracinis teismas

Pranešimai spaudai

Teismo pirmininkė radijo laidoje diskutavo apie elektronines teismų paslaugas
2016-07-20
 

Liepos 20 d. Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininkė Ina Kirkutienė dalyvavo LRT radijo laidoje „Vartotojo gidas“, kurioje drauge su Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos pirmininku dr. prof. Ignu Vėgėle ir Nacionalinės teismų administracijos Teisės skyriaus vyriausiuoju specialistu Dariumi Kasperskiu atsakė į laidos vedėjos Laimos Ragėnienės ir radijo klausytojų klausimus apie elektronines teismų paslaugas, apie tai, kaip prieš trejus metus startavęs portalas e.teismas.lt, šiuolaikinės informacinės technologijos palengvino į teismą besikreipiančių asmenų gyvenimą. Laidos įrašą galite rasti LRT Mediatekoje.

Plačiau Plačiau
 
Teisėjų gretas papildė nauja teisėja
2016-07-08
 

Vilniaus apygardos administraciniame teisme (VAAT) liepos 1 d. pradėjo dirbti teisėja Jūratė Gaidytė-Lavrinovič. Liepos pabaigoje teisėjos biografiją šiame teisme pradės ir socialinių mokslų daktarė Beata Martišienė.

Plačiau Plačiau
 
Ūkio banko kreditorių byla dėl žalos atlyginimo sustabdyta
2016-06-03
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas birželio 3 d. nutartimi sustabdė administracinės bylos pagal 13 fizinių asmenų ir uždarosios akcinės bendrovės skundą audito bendrovei „Deloitte Lietuva“ ir Lietuvos valstybei, atstovaujamai Lietuvos banko, dėl žalos, patirtos bankrutavus Ūkio bankui, atlyginimo, kol Kauno apygardos teisme bus išnagrinėta BAB Ūkio banko bankroto byla ir byla pagal BAB Ūkio banko ieškinį jo finansinių atskaitomybių auditą atlikusioms „Deloitte“ įmonių grupėms.

Plačiau Plačiau
 
Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir Viešųjų pirkimų tarnybos ginčas sustabdytas
2016-06-01
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas sustabdė administracinės bylos pagal Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros skundą Viešųjų pirkimų tarnybai (VPT) dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus, kol įsiteisės sprendimas civilinėje byloje, kurioje nagrinėjami esminiai klausimai, turėsiantys lemiamą reikšmę sprendžiant šį administracinį ginčą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: auditoriaus vardas Sigitui Babarskui panaikintas teisėtai
2016-05-31
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal buvusio UAB „Deloitte Lietuva“ auditoriaus Sigito Babarsko skundą Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybai bei Lietuvos auditorių rūmams dėl drausminės nuobaudos skyrimo ir sprendimo panaikinti auditoriaus vardą panaikinimo, atmetė jo skundą kaip nepagrįstą.

Plačiau Plačiau
 
Konkurencijos taryba turės iš naujo nagrinėti bendrovių veiksmus dėl  reklaminių teiginių teisėtumo
2016-05-31
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs Lietuvos advokatūros skundą Konkurencijos tarybai dėl atsisakymo pradėti nagrinėjimo procedūrą aiškinantis bendrovių „Nacionalinis žalos ir skolų išieškojimo centras“ ir „Tikroji turto kaina“ skleidžiamų teiginių teisėtumą, nusprendė patenkinti pareiškėjos skundą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas bus atviras lankytojams
2016-01-28
 

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Vilniaus apygardos administracinis teismas vasario 17 d. (trečiadienį) skelbia atvirų durų dieną. Teismo lankytojai galės užeiti į visas teismo patalpas (išskyrus teismo archyvą), teisėjų darbo kabinetus ir susipažinti su didžiausio jau nepriklausomoje Lietuvoje įkurto administracinio teismo darbo sąlygomis ir specifika. Atvykusiems į teismą bus sudaryta galimybė stebėti viešus teismo posėdžius, surengta ekskursija po teismą. Atvirų durų diena prasidės 8 val. ir baigsis 16.45 val. Pietų pertrauka 12–12.45 val.

Plačiau Plačiau
 

TEISMO DARBO

LAIKAS:
 I-IV   8.00 -17.00
 V       8.00-15.45

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS:

 I-IV   7.30-17.00
 V       7.30-15.45

SUSIPAŽINIMAS SU BYLOMIS:

I-IV   8.00-17.00

V       8.00-15.45

PIETŲ PERTRAUKA: 

12.00-12.45

Kontaktai

Žygimantų g. 2

01102 Vilnius
tel. (8 5) 264 8703
faks. (8 5) 264 8701
vilniaus.administracinis@teismas.lt

Duomenys kaupiami

ir saugomi Juridinių asmenų

registre, kodas 188733964

Naujienų prenumerata

 

Teismų pranešimai

Tvarkaraščių paieška

Sprendimų paieška

teismai.lt

NTA

Teismų sistemos intranetas

 
Viso apsilankė:2590836Šiandien:93Dabar naršo:1