HerbasVilniaus apygardos administracinis teismas

Pranešimai spaudai

Teisme – Rusijos piliečio skundas dėl atsisakymo leisti atvykti į Lietuvą
2014-10-21
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti Rusijos piliečio Aleksandro Diukovo skundą Migracijos departamentui prie LR vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinei dėl sprendimų, kurie jam atėmė galimybę atvykti į Lietuvą, panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
VAAT: Seimo narių ir Energetikos ministerijos ginčas nenagrinėtinas administraciniame teisme
2014-10-21
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas spalio 21 d. nutartimi nutraukė administracinę bylą pagal Seimo narių Andriaus Kubiliaus ir Dainiaus Kreivio skundą LR Vyriausybės kanceliarijai ir Energetikos ministerijai kaip nenagrinėtiną administraciniame teisme.

Plačiau Plačiau
 
Vyriausybės atstovo ir Vilniaus rajono savivaldybės ginčas dėl gatvių pavadinimų išspręstas taikiai
2014-10-21
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) nutraukė administracinę bylą dėl įpareigojimo pakeisti Valstybinės kalbos įstatymo neatitinkančias gatvių pavadinimų lenteles Vilniaus rajono savivaldybės gyvenvietėse, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriui įvykdžius Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje reikalavimą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas sprendžia buvusio vyriausiojo komisaro ir Policijos departamento ginčą
2014-10-20
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas uždarame teismo posėdyje pradėjo nagrinėti buvusio vyriausiojo komisaro, Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko Algirdo Matonio skundą Policijos departamentui prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos dėl sprendimo atleisti jį iš vidaus tarnybos panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – Atvirų durų diena
2014-10-20
 

Europos teisės ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos proga Vilniaus apygardos administracinis teismas spalio 22-ąją (trečiadienį) skelbia Atvirų durų dieną.

Plačiau Plačiau
 
Teismas panaikino savivaldybės sprendimą dėl lopšelio-darželio vaikų perkėlimo į Naujininkų mokyklą
2014-10-15
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal trisdešimties darželinukų tėvų skundą Vilniaus miesto savivaldybei ir Vilniaus miesto savivaldybės tarybai dėl sprendimo dalies, kuria jų vaikus buvo numatyta perkelti į leidimo-higienos paso neturinčią mokyklą panaikinimo, tenkino pareiškėjų skundą.

Plačiau Plačiau
 
VAAT kreipėsi į Konstitucinį Teismą dėl  Suskystintų gamtinių dujų terminalo įstatymo nuostatų konstitucingumo
2014-10-13
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) sustabdė UAB „Achema“ ir Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) ginčo nagrinėjimą dėl nutarimų, kuriais nustatytos lėšos, skirtos suskystintų gamtinių dujų terminalo įrengimo bei eksploatavimo sąnaudoms kompensuoti ir padengti 2013 m. bei pakoreguotos gamtinių dujų perdavimo ir skirstymo kainų viršutinės ribos ir nutarė kreiptis į Konstitucinį Teismą.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – Vyriausybės atstovo Vilniaus rajone ir Vilniaus rajono savivaldybės ginčas dėl gatvių pavadinimų
2014-10-13
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atidėjo administracinės bylos pagal Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje prašymą įpareigoti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorių pakeisti Valstybinės kalbos įstatymo neatitinkančias gatvių pavadinimų lenteles Vilniaus rajono savivaldybės gyvenvietėse nagrinėjimą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas nutraukė bylą dėl „NTV Mir Lithuania“ retransliavimo sustabdymo
2014-10-10
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal uždarosios akcinės bendrovės „Nubo.tv” skundą Lietuvos radijo ir televizijos komisijai dėl sprendimo laikinai sustabdyti televizijos programos ,,NTV Mir Lithuania“ retransliavimą, nutraukė bylą kaip nenagrinėtiną administracinių teismų.

Plačiau Plačiau
 
Teismas nagrinėja Seimo narių skundą
2014-10-01
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti Seimo narių Andriaus Kubiliaus ir Dainiaus Kreivio skundą LR Vyriausybės kanceliarijai ir Energetikos ministerijai dėl sprendimo atsisakyti pateikti prašomą informaciją panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 >

GerbiamiEJI svetainės lankytojai,

sveikiname Jus apsilankius Vilniaus apygardos administracinio teismo interneto svetainėje!

TEISMO DARBO

LAIKAS:
 I-IV   8.00 -17.00
 V       8.00-15.45

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS,

SUSIPAŽINIMAS SU BYLOMIS:
 I-IV   7.30-17.00
 V       7.30-15.45

PIETŲ PERTRAUKA: 

12.00-12.45

Kontaktai

Žygimantų g. 2
01102 Vilnius
tel. (8 5) 264 8703
faks. (8 5) 264 8701
vilniaus.administracinis@teismas.lt

Duomenys kaupaimi

ir saugomi Juridinių asmenų

registre, kodas 188733964

Naujienų prenumerata

 

Teismų pranešimai

Tvarkaraščių paieška

Sprendimų paieška

teismai.lt

NTA

Apklausa

Teismų sistemos intranetas

 
Viso apsilankė:1128509Šiandien:1015Dabar naršo:6